Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Wartownik (nr 2650) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2650

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy Jednostki Wojskowej Nr 1190.

rozpoczęcie pracy: październik 2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik ochrony fizycznej
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Pozwolenie na broń

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, aktualne badania osoby posiadającej wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, dyspozycyjność, znajomość przepisów dotyczących prawa użycia broni, umiejętność użycia środków przymusu bezpośredniego, znajomość regulaminu OWC

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Nr telefonu: 00000000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt bezpośredni do pracodawcy

kontakt tel. 261 412 726 w godz. 7:00 -15:00 (od poniedziałku do czwartku)
lub
dokumenty należy przesłać na adres
e-mail: b.kulawik@ron.mil.pl

opublikowano: 2024-09-27