Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Specjalista w dziale zamówień publicznych - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Muzeum Narodowe we Wrocławiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3770

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o ustawę "Prawo zamówień publicznych" oraz regulaminy wewnętrzne na potrzeby Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego oddziałów.
Współpraca z jednostkami merytorycznymi oraz prawnikami przy przygotowaniu postępowań, w tym przy przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia i przygotowaniu wzorów umów, opracowanie kompletnej dokumentacji danego postepowania oraz innych pism i dokumentów związanych z danym postepowaniem , sporządzenie i zamieszczanie ogłoszeń w BIP-ie, archiwizacja dokumentacji po zakończonych postępowaniach , uczestnictwo w komisjach przetargowych, formalno-prawna weryfikacja wniosków o wszczęcie postępowania obsługa administracyjna działu zamówień publicznych ( prowadzenie rejestrów postepowań, rejestru wniosków, tworzenie pism wewnętrznych).
Miejsce pracy: Wrocław, Plac Powstańców Warszawy 5, 50-153
Kontakt z pracodawcą: kontakt wyłącznie elektroniczny CV przesłać z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: sekretariat@mnwr.pl
Sala E
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4300 zł netto do uzgodnienia w zależności od kawlifikacji kandydata.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw zamówień publicznych
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ( preferowane administracja, ekonomia, prawo)
staż pracy min 2 lata w obszarze stosowania ustawy o zamówieniach publicznych,
ukończone 2 szkolenia z zakresu stosowania ustawy "Prawo zamówiń publicznych " z 09.2019r.
ukończone szkolenie w zakresie odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych;
umiejętność pracy pod presja czasu,
umiejętmność organizacji pracy własnej,
umiejętność pracy w zespole i współpracy z ludźmi.

NIP: 8971900176
REGON: 520813545
Adres: Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat@mnwr.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv kontakt wyłącznie elektroniczny z dopiskiem nazwy stanowiska sekretariat@mnwr.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - kontakt wyłącznie elektroniczny z dopiskiem nazwy stanowiska sekretariat@mnwr.pl

opublikowano: 2024-09-27