Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Sekretarz szkoły - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM.GUSTWA MORCINKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2432

Miejsce pracy: Roździeńska 25, 40-382 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków:
1. Rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, kontrolowanie terminowości załatwianych spraw, zamawianie druków szkolnych oraz pieczątek służbowych, prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania (świadectwa szkolne, legitymacje szkolne), zakładanie i prowadzenie księgi uczniów (również w formie elektronicznej), wydawanie legitymacji szkolnych oraz zaświadczeń uczniowskich, sporządzanie oraz wydawanie duplikatów świadectw szkolnych, prowadzenie ewidencji i dokumentacji wycieczek szkolnych, ewidencjonowanie i zabezpieczania dokumentacji uczniowskiej, sporządzanie sprawozdań oświatowych dotyczących uczniów, załatwianie bieżących spraw uczniowskich, prowadzenie ewidencji wydawania znaczków pocztowych oraz wysyłka korespondencji, sprawowanie funkcji opiekuna składnicy akt (archiwum szkolne), wprowadzanie danych do SIO, OSON, obsługa programu księgowego WIZJA.
2. Sporządzanie sprawozdań (SIO, PFRON, Urząd Miasta, Wydział Edukacji i Sportu, Centrum Usług Wspólnych i innych Prowadzenie zawieranych umów, Nadzór i odpowiedzialność nad dokumentacją związaną z:
- orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego,
- orzeczeniami o stopniu niepełnosprawności,
- orzeczeniami o potrzebie indywidualnego nauczania opiniami Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.
3. Nadzór i odpowiedzialność za zbieranie dokumentacji w sprawie stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych uczniów, współpraca z Centrum Usług Wspólnych w w/w sprawie oraz ich rozliczanie.
4. Nadzór i odpowiedzialność za zbieranie dokumentacji w sprawie wyprawek szkolnych uczniów, współpraca z Kuratorium Oświaty i z Wydziałem Edukacji i Sportu Nadzór nad realizacją stypendium Prezesa Rady Ministrów, współpraca z Kuratorium Oświaty.
5. Współpraca z WOMP-em w zakresie badań lekarskich kandydatów, prowadzenie niezbędnej dokumentacji takiej jak:
- składanie zapotrzebowań na badania lekarskie kandydatów do klas I,
- nadzór nad badaniami kandydatów do klas I,
- rozliczanie badań kandydatów z WOMP-em i placówkami wykonującymi badania.
6. Prowadzenie spraw związanych z opieką zdrowotną uczniów.
7. Przygotowywanie dokumentacji naboru uczniów do klas I i jej prowadzenie oraz odpowiedzialność za rekrutację kandydatów do klas I.
8. Przygotowywanie do oprawy arkuszy ocen, protokołów maturalnych i dzienników urzędowych.
9. Odpowiedzialność za archiwum szkolne w zakresie spraw uczniowskich.
10. Prowadzenie programu System Informacji Oświatowej w zakresie spraw uczniowskich.
11. Prowadzenie programu Sekretariat producenta oprogramowania Vulcan w wersji elektronicznej.
12. Stosowanie procedur wynikających z Instrukcji Kancelaryjnej.
13. Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych zgodnie z wymogami Ustawy o Zamówieniach Publicznych.
14. Sporządzanie sprawozdań w zakresie Zamówień Publicznych.
15. Prowadzenie rejestru:
- faktur
- not korygujących,
- polecenia przelewu,
16. Sprawdzanie faktur pod względem merytoryczno-formalnym.
17. Sporządzanie opisu dokumentu księgowego
18. Prowadzenie spraw dotyczących umów cywilnoprawnych w tym sporządzanie w/w umów.
19. Prowadzenie spraw dotyczących umów z kontrahentami.
20. Prowadzenie rejestru, zakup i rozliczanie się ze znaczków pocztowych i biletów ZTM.
21. Stosowanie procedur wynikających z instrukcji obiegu dokumentów księgowych.

Godziny pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto + wysługa. Praca na umowę o pracę na czas określony do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sekretarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym lub administracyjnym lub pokrewnym. Mile widziane wykształcenie wyższe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku sekretarza szkoły. Wymagane umiejętności: umiejętność obsługi pakietu MF Office, obsługa urządzeń biurowych, wielozadaniowość i umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

NIP: 9541183301
REGON: 007000078
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ.
Adres www: www.zsgkatowice.edu.pl
Adres: Roździeńska 25, 40-382 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Gronkowska-Wróbel
Nr telefonu: 692-465-758, 32-256-98-23
E-mail: e.gronkowska-wrobel@zsgkatowice.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 692-465-758, 32-256-98-23) w godzinach 7:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Roździeńska 25, 40-382 Katowice) lub e-mail: e.gronkowska-wrobel@zsgkatowice.edu.pl, zsgkatowice@wp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 7:00-15:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!

opublikowano: 2024-09-27