Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Pracownik produkcji - Karczew, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pracodawca: OUTWORKING SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0725

Miejsce pracy: Jagodne 5, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługa maszyn, urządzeń na linii produkcyjnej np. prasy krawędziowe, hydrauliczne, lasery i śrutownice,
-pakowanie gotowych produktów
-prace porządkowe w obrębie stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania: godzinowy
Zawód: operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność, odpowiedzialność, gotowość do pracy fizycznej i zmianowej.
Praca w godzinach: 07:00-15:00; 15:00-23:00

NIP: 7831730153
REGON: 30205476900000
Krótki opis działalności gospodarczej: 782-25-46-817
Nazwa: OUTWORKING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
POŁACZENIE SPOŁEK DOKUMENTY W SEGREGtorze z umowami
Adres: MARIANA LANGIEWICZA 2 2/10, 61-502 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Król
Nr telefonu: 669 888 069
E-mail: anna.krol@outworking.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-27