Data ważności ogłoszenia: 17 października 2024 (czwartek)

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - Ameryka, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: BROKS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0862

Miejsce pracy: 11-015 Ameryka 30, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie na terenie magazynu, obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia; mechaniczne pranie wykładzin chodnikowych, tapicerek krzeseł, foteli itp; mechaniczne czyszczenie powierzchni hal, holi, itp; opróżnianie i mycie popielniczek w miejscach przeznaczonych na palenie, usuwanie śmieci z koszy i wynoszenie ich do śmietnika; mycie okien i innych powierzchni szklanych, mycie ścian, kafelków i innych okładzin; mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła, ręczników i papieru toaletowego; utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Data zakończenia: 27.03.2026
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w systemie godzinowym: 28,10 zł brutto za godzinę.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • obsługa urządzeń do sprzątania

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: Praca w systemie dwóch zmian w godzinach: 6:00 - 18:00 i 12:00 - 24:00
Wymagania konieczne: aktualna książeczka sanepidowska oraz obsługa urządzeń do sprzątania.
Praca w dni wolne

NIP: 8992957253
REGON: 525015914
Nr KRAZ: 29607
Adres: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 7A/9 piętro, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maksym Brozhukov
Nr telefonu: 888595915
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - viber: +48577939072

opublikowano: 2024-09-27