Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik sprzątający - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: OPERA BAŁTYCKA W GDAŃSKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/8847

Miejsce pracy: Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Codzienne sprzątanie wyznaczonego rejonu, w tym:
a) czyszczenie mebli i wyposażenia pomieszczeń nie rzadziej niż co drugi dzień,
b) odkurzanie wykładziny nie rzadziej niż co drugi dzień,
c) mycie posadzki nie rzadziej niż co drugi dzień,
d) mycie zabrudzeń na ścianach korytarzy i pomieszczeń w razie potrzeby,
e) mycie okien w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na kwartał,
f) mycie drzwi w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na miesiąc,
g) czyszczenie powierzchni szklanych (szyby w drzwiach raz w tygodniu, lustra, szklane balustrady i szklana ścianka w kasie biletowej w razie, potrzeby, nie rzadziej niż raz w tygodniu),
h) pobieranie minimum jeden raz w miesiącu środków utrzymania czystości,
i) prowadzenie racjonalnej gospodarki środkami utrzymania czystości.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie: 01.10.2024 r. -31.12.2024 r.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5840203587
REGON: 190320600
Adres www: www.operabaltycka.pl
Adres: Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Friedensberg
E-mail: rekrutacja@operabaltycka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-27