Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Pomocnik do wykończenia wnętrz - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: GoodDOM Dominik Węgliński
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1005

Miejsce pracy: 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prac wykończeniowe (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). Prace instalacyjne (elektryczne i hydrauliczne). Prace związane z glazurnictwem i białym montażem. Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: p,
Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych ok. 6 miesięcy ale będzie dodatkowym atutem.(ogólne pojęcie budowlane). Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.). INNE: Odpowiedzialność. Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Brak nałogów (alkohol, narkotyki). Zdolności manualne i techniczne. Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole. Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy. Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy. Prace pomocnicze i wsparcie.
Pracodawca oferuje: program szkoleniowo-rozwojowy w kierunku samodzielnego pracownika.

NIP: 6412443537
REGON: 385071540
Adres www: https://gooddom.com.pl
Adres: Parkowa 11, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominik Węgliński
E-mail: biuro.weglinski@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV z zdjęciem oraz krótką notatką z opisem dotychczasowych wykonywanych czynności w wcześniejszym czasie pracy zawodowej lub ogólnych umiejętności technicznych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27