Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Regionalny przedstawiciel handlowy - Krasne, podkarpackie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA VIMAR SP Z O O
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/4016

Miejsce pracy: 36-007 Krasne 25 D, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - opracowanie orza zarządzanie strategią sprzedaży w wybranym regionie Polski
- profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek
- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami i pozyskiwanie nowych
- negocjacje warunków współpracy, przygotowanie ofert, nadzorowanie realizacji zamówień
- udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne
- uczestnictwo i reprezentacja firmy na Targach branżowych
- współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie krótko i długoterminowej strategii sprzedażowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: plus premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
Gotowość do pracy w terenie na obszarze kilku województw: WIELKOPOLSKIE, KUJAWSKO POMORSKIE, POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE, LUBUSKIE, ŁUDZKIE.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży home- decor wyposażenia ogrodowego, mebli ogrodowych produktów sezonowych
Znajomość specyfiki dystrybucji w kanale sieciowym hurtownie, markety DYA , znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych, zdolność analizy rynku oraz działań konkurencji, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta. Łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktów handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista, systematyczność odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja poracy

NIP: 5170147377
REGON: 180074119
Adres: 36-007 Krasne 25 D, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533 397 210
E-mail: t.trawka@vimar.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27