Data ważności ogłoszenia: 24 października 2024 (czwartek)

Operator maszyn - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: GI GROUP SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0373

Miejsce pracy: Pieszycka 2, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych, prace wykończeniowe, kontrola jakości wytwarzanego produktu. Praca fizyczna wymagana duża sprawność fizyczna, dźwiganie produktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Data zakończenia: 14.04.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony: 18 MIESIĘCY
Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku; 1 zmiana 06:00-14:00, 2 zmiana 14:00-22:00, 3 zmiana 22:00-06:00. Mogą się zdarzyć nadgodziny w sobotę lub niedzielę od 14:00 - dodatkowa premia 300 zł.
Niektórzy pracownicy pracują w systemie czterobrygadowym - 4 dni pracy, 1 lub 2 dni wolnego.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów gumowych
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność : Sumienność, zdolności manualne.
Inne : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Dodatkowe informacje dot. czasu pracy: 3 zmiany/ 4 brygady, 1 zm. - 6:00-14:00, 2 zm. - 14:00-22:00, 3 zm. - 22:00-6:00.

NIP: 9542440042
REGON: 278043755
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 570
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Słowik
Nr telefonu: 748325232
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontkat osobisty, kontakt telefoniczny, email
Osoba do kontaktu pracodawcy: ANDRII PETROV
Nr telefonu: 508 024 386
E-mail: andrii.petrov@gigroup.com

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27