Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Pracownik pakowania - 468 - Świdnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Pracodawca: CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1092

Miejsce pracy: Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: GŁÓWNE ZADANIA:
Kompletacja oraz pakowanie towarów według zamówień klientów
Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do wysyłki
Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
Kontrola dokumentów z wydawanym towarem
Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych Dbanie o porządek w miejscu pracy
przeciwpożarowych. Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie na o umowę zlecenie
Wynagrodzenie stawka godzinowa 29,00 zł/godz. brutto
Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 10:30-18:30
Zawód: pakowacz ręczny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pakowacz ręczny
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
Dokładność, pracowitość, sumienność, rzetelność. Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, a jednocześnie umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy zespołu. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Wymaga się dobrej kondycji fizycznej. Wykształcenie zawodowe.

Prosimy o zawarcie w CV poniższych klauzul:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku.
Informujemy, że Administratorem danych jest Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Fabrycznej 1-3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza Pani/Pana rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

NIP: 8842360401
REGON: 89112594100000
Krótki opis działalności gospodarczej: sprzedaż hurtowa narzędzi, maszyn, urządzeń technicznych
Adres www: http://www.eltech.com.pl/
Adres: Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 573 860 676
E-mail: kadry@eltech.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV -MDP/09-2024/ŚW
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - CV -MDP/09-2024/ŚW, Godziny : w godzinach od 8.00 do 15.00

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27