Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Nauczyciel - wychowawca świetlicy - Chełm, lubelskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wyższe mgr

Numer oferty: StPr/24/2281

Miejsce pracy: Wołyńska 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizowanie pracy opiekuńczo - wychowawczej w świetlicy oraz odpowiedzialność za jej wyniki,
- sprawowanie opieki nad zapisanymi do świetlicy dzieci,
- wspóldziałanie z wychowawcami klas,
- troska o bezpieczeństwo, dobre samopoczucie dzieci i ich wszechstronny rozwój,
- organizowanie stałych imprez o charakterze kulturalnym,
dbałość o estetykę świetlicy i odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
- prowadzenie obowiazującej dokumentacji pracy,
- prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych z dziećmi,
- troska o różnorodną ofertę zajęć świetlicowych,
- udzielanie pomocy w nauce, troska o ruch fizyczny,
- systematyczna wsp.ółpraca z domem rodzinnym uczniów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 148 PLN
Opis wynagrodzenia: ----------------------
Praca w wymiarze 26/26 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: wyższe mgr
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • zdolność obserwacji, rozwiązywanie problemów, praca w zespole, kreatywność, tolerancja, empatia, życzliwość

NIP: 5632075443
REGON: 000712806
Krótki opis działalności gospodarczej: oświata
Adres www: www.sp1chelm.pl
Adres: Wołyńska 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27