Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Inspektor ds. rozliczeń - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/2594

Miejsce pracy: Świętojańska 13/1, 15-082 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i rejestrowanie wszystkich zleceń zgłaszanych osobiście lub telefonicznie przez mieszkańców Spółdzielni, inwentaryzacja zasobów spółdzielni oraz zgłaszanie przełożonym zauważonych usterek dot. funkcjonowania osiedla, fakturowanie usług wykonywanych przez konsumentów, prowadzenie podręcznego magazynu, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, doświadczenie w branży sanitarnej, bardzo dobra obsługa komputera, znajomość instalacji wod-kan oraz centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych, umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych i schematów sieci i instalacji.

NIP: 5420201446
REGON: 00235094500000
Krótki opis działalności gospodarczej: spółdzielnia mieszkaniowa
Adres: Świętojańska 13/1, 15-082 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 85 7416434 w. 8
E-mail: m.brodziuk@smmickiewicza.bialystok.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27