Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Asystent sędziego - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Sąd Rejonowy w Elblągu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1697

Miejsce pracy: Pułkownika Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.
Konkurs na 1 wolne stanowiska Asystenta Sędziego
Więcej informacji na temat naboru oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej: www.elblag.sr.gov.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent sędziego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zgodnie z art. 155 § 2 powołanej wyżej ustawy, o stanowisko asystenta sędziego może ubiegać się ten, kto:
1. Jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich.
2. Jest nieskazitelnego charakteru.
3. Ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce.
4. Ukończył 23 lata

NIP: 5781076749
REGON: 000321796
Adres: Pułkownika Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Do zgłoszenia należy dołączyć:
1. Wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego.
2,Życiorys i informację o przebiegu kariery zawodowej.
3.Oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w RP i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w RP na podstawie odrębnych przepisów.
4. Własnoręcznie podpisane oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępwowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe ( według załącznika).
5. Własnoręcznie podpisane oświadczenie, że kandydat jest obywatelem RP i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich ( według załącznika).
6. Aktualną fotografię zgodną z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych.
7. Własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez administratora danych-Sąd Rejonowy w Elblągu danych osobowych zawartych w dokumentach apliakcyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego( według załącznika)
Więcej informacji na temat naboru oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej www.elblag.sr.gov.pl
Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 31 października 2024 r. bezpośrednio w siedzibie Sądu Rejonowego w Elblągu w Biurze Podawczym pokój nr 12 ( parter) ul. Płk. Dąbka 21 do godz. 15:00, albo za pośrednictwem operatora świadczącego usługi pocztowe, ( z podaniem oznaczenia konkursu - OK.110.8.2024).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: Składanie dokumentów do 31.10.2024 r.

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27