Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Kasjer w salonie agata - kielce - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: AGATA SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/2372

Miejsce pracy: Kongresowa 4, 25-671 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer w zakładzie pracy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: PRACODAWCA OCZEKUJE;Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;Umiejętności pracy z dokumentami; Zdolności organizacji pracy własnej;
Samodzielności, dokładności;Umiejętności obsługi komputera; Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kas.
Pracodawca oferuje:Stabilne warunki zatrudnienia; Możliwość rozwoju; Premię retencyjną; System wdrożenia pracownika;Prywatna opieka medyczna Medicover;Pakiet sportowy Medicover Sport;Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;Wczasy pod gruszą; Bonus Bożonarodzeniowy;Zniżki pracownicze; Prezent urodzinowy.
Zakres zadań; Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta;Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi.

NIP: 6340197476
REGON: 27224191600000
Adres: ROŹDZIEŃSKIEGO 93, 40-203 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Osoby zainteresowane proszone są wysyłanie aplikacji przez stronę: www.agatameble.pl/kariera, Godziny : 8.00- 17.00

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27