Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Młodszy specjalista ds. zamówień i doświadczeń klienta - Horbów-Kolonia, lubelskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pracodawca: BUNASTA Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1798

Miejsce pracy: 21-512 Horbów-Kolonia 29c, powiat: bialski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przyjmowanie (dokumenty w języku rosyjskim), przekazywanie i realizacja zamówień na usługi celne,
obsługa klienta rosyjskojęzycznego (w tym kierowcy samochodów ciężarowych), doradztwo oraz udzielanie informacji klientom w sprawie realizowanych zamówień, uzupełnianie i wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Data zakończenia: 03.10.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: agent celny
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera - exel, word

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w firmach logistycznych

NIP: 9662101288
REGON: 363256652
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pozostałych agencji transportowych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Brzeska 16, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Skolimowska
Nr telefonu: 833416610
E-mail: askolimowska@pupbialapodlaska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Jolanta Tichoniuk-Bura
E-mail: jolanta.tichoniukbura@bunasta.eu

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27