Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Kierowca taxi - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: MMM Framtid spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2411

Miejsce pracy: SĄDOWA 2/11, 20-027 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO WŁASNE I PRZEWOZONYCH OSÓB,KONTAKT Z KLIENTAMI W JĘZYKU ANGLSKIM ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ TURYSTÓW - MILE WIDZIANE, KONTROLOWANIE STANU TECHNICZNEGO SAMOCHODU, PRZEWÓZ KLIENTÓW.
PRACA NA TERENIE POLSKI-WG ZLECEŃ.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Data zakończenia: 13.10.2027
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, dwie zmiany 06.00-18.00; 18.00-06.00
Zawód: taksówkarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Taksówkarz
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PRAWA O RUCHU DROGOWYM, KONTROLOWANIE STANU TECHNICZNEGO SAMOCHODU, PRZEWÓZ KLIENTÓW
[Inne] : Umowa zlecenie
Dwie zmiany (6:00-18:00/18:00-6:00)
Wynagrodzenie 28.10 brutto/godzina
Praca - 40h tygodniowo
+ Praca będzie wykonywana na terenie Polski - wg zleceń
Praca w dni wolne - NIE

NIP: 7831833108
REGON: 388460933
Adres: SĄDOWA 2/11, 20-027 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: OLEKSANDRA KOVALCHUK
Nr telefonu: 786101320
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27