Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Starszy referent ubezpieczeń - Pisz, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracodawca: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0453

Miejsce pracy: Dworcowa 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: działania związane z ubezpieczeniem zdrowotnym rolników, w tym m.in. przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń do ubezpieczenia zdrowotnego,prowadzenie ewidencji płatników składek i osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym oraz zgłoszonych członków rodzin, prowadzenie ewidencji okresów podlegania i opłacania składek na ubezpieczenie zdrowotne, naliczanie składek i wysyłanie przekazów z wymiarem składek na ubezpieczenie zdrowotne, prowadzenie ewidencji gospodarstw rolnych dla celów ubezpieczenia społecznego rolników i ubezpieczenia zdrowotnego oraz ustalania wyamiaru składek na te ubezpieczenia, współpraca z instytucją ubezpieczenia zdrowotnego w zakresie przekazywania do niej danych o objętych ubezpieczeniem zdrowotnym rolnikach, domownikach i członkach ich rodzin, a także pomocnikach rolnika oraz przekazywanych składkach na to ubezpieczenie, przeprowadzanie wizytacji gospodarstw rolnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • komunikatywność
  • Obsługa programów biurowych w administarcji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: co najmniej 1 rok stażu w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, wysoka kultura osobista, umiejętność sporządzania pism i notatek

NIP: 7391054505
REGON: 012513262
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Galanek
Nr telefonu: 874252444
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie rocznego stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych, oświadczenie lustracyjne/informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego o którym/której mowa w ustawie z dnia 18 pasździernika 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych ososbowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w spraweie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE-jeżeli zostały zawarte w złożonych w ofercie pracy dokumentach
więcej informacji i załączniki dostępne na stronie internetowej: https://www.krus.gov.pl/bip/praca-w-krus oraz https://ipn.gov.pl/pl/lustracja/oswiadczenia
Osoba do kontaktu pracodawcy: Katarzyna Dryka
Nr telefonu: 89 545 44 83
E-mail: olsztyn@krus.gov.pl

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27