Data ważności ogłoszenia: 01 października 2024 (wtorek)

Lektor języka angielskiego - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: Akademia Nauki Ewelina Zalewska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Numer oferty: StPr/24/1486

Miejsce pracy: Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nauczanie osób dorosłych języka angielskiego stacjonarnie: od poziomu A1 do poziomu B2
- dostosowywanie metod nauczania do idywidualnych potrzeb kursantów tzn. ich dotychczasowego poziomu znajomości języka angielskiego (znajomość i zastosowanie metodyki)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 100.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 120 do 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: od 20 h do 100 h miesięcznie
godziny pracy mogą być rano, po południu lub wieczorem, w zależności od potrzeb kursantów i czasu, jakim lektor dysponuje
Przewidywany okres zatrudnienia: minimum 1 rok
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min. licencjat filologii angielskiej, min. 1 rok pracy w zawodzie, empatia, życzliwość, komunikatywność, chęci do pracy

NIP: 9561856565
REGON: 341569983
Adres: Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 726775767
E-mail: sekretariat@torunakn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: sekretariat@torunakn.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27