Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Pracownik fizyczny (nr 2625) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: TESLA ELECTRORECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2625

Miejsce pracy: Toruńska 304, 85-880 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: selekcjonowanie, demontaż, układanie zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych

umowa zlecenie, umowa o pracę
praca w godzinach 7:00-15:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Data zakończenia: 24.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN
Opis wynagrodzenia: zł za godzinę, wynagrodzenie + premia uznaniona
Zawód: sortowacz surowców wtórnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w recyclingu

NIP: 5291828426
REGON: 384681130
Adres: R. TRAUGUTTA 42, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Surdyka
Nr telefonu: 508 181 592
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 508 181 592 - p. Arkadiusz Surdyka w godz. 7:00-15:00.

Adres prowadzonej rekrutacji:
Tesla Electrorecycling Sp. z o.o.
ul. Toruńska 304
85-880 Bydgoszcz
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:00-15:00

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27