Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Strażnik działu ochrony (funkcjonariusz) - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: ARESZT ŚLEDCZY W LUBLINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2408

Miejsce pracy: POŁUDNIOWA 5, 20-482 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Zmiany trwające po 12 godzin, po których następują 24 godziny wolne od służby albo 48 godzin, jeżeli zadania służbowe były wykonywane w porze nocnej lub jednozmianowy: przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz służby penitencjarnej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Funkcjonariusz służby penitencjarnej
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zgodnie z art. 38 ustawy o Służbie Więziennej - w Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:
1)posiadająca obywatelstwo polskie;
2)posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
3)korzystająca z pełni praw publicznych;
4)która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
5)która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
6)dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
7)posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
8)posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować.
Szczegółowe informacje na temat procesu kwalifikacyjnego na:

NIP: 9461829741
REGON: 000590444
Adres www: www.sw.gov.pl
Adres: POŁUDNIOWA 5, 20-482 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Opoka
Nr telefonu: 81 710 44 06
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin na złożenie kompletu dokumentów 14.10.2024r. Nabór do jednostek okręgu lubelskiego, w tym do AŚ Lublin.
Szczegółowe informacje na temat procesu kwalifikacyjnego na: https://sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-lublinie-straznik.
W przypadku ubiegania się o przyjęcie do służby w kilku jednostkach organizacyjnych, kandydat składa jeden komplet dokumentów w wybranej przez siebie jednostce, wskazując jednocześnie w podaniu (załącznik nr 1) jednostki w których chciałby pełnić służbę.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27