Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Pracownik produkcji- monter (o) - Wola Rzędzińska, małopolskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: POLMARK Sp. z o.o. Sp.k.

Numer oferty: StPr/24/3471

Miejsce pracy: - 589C, 33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż drobnych elementów, gniazd i łączników elektrycznych, łączenie komponentów, obsługa linii automatycznej, kontrola jakości wytworzonych produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter osprzętu elektrotechnicznego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, możliwość przyuczenia. Praca w Woli Rzędzińskiej od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 7.00 - 15.00, II zmiana: 15.00 -23.00. Wynagrodzenie: 4300 zł brutto + premia uznaniowa. Kontakt: Z.P.H."POLMARK" MAREK RZEPKA Sp. z o. o., 33-150 Wola Rzędzińska 589 C; wcześniejszy kontakt tel.: 607 547 763, CV można przesyłać na adres e-mail: balbina.krasucka@polmark.tarnow.pl

NIP: 9930666241
REGON: 36964018500000
Adres: - 589C, 33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Balbina Krasucka
Nr telefonu: 607547763
E-mail: balbina.krasucka@polmark.pro
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV, orzeczenie o niepełnosprawności, św. pracy lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.,

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27