Data ważności ogłoszenia: 17 października 2024 (czwartek)

Nauczyciel języka niemieckiego - Sulików, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SULIKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia germańska, specjalizacja: nauczanie początkowe-specjalność nauczycielska
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0533

Miejsce pracy: Zgorzelecka 28, 59-975 Sulików, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze prowadzone bezpośrednio z uczniami;
umowa na czas określony ,
jedna zmiana od 08.00 do 16.00 /wg planu lekcji/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia germańska, specjalizacja: nauczanie początkowe-specjalność nauczycielska
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne - filologia germańska , kierunek/specjalność:nauczanie początkowe-specjalność nauczycielska, staż pracy 5 lat, znajomość jeżyka niemieckiego - biegła;

NIP: 6152053212
REGON: 000650666
Adres: Zgorzelecka 28, 59-975 Sulików, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Poniedziałek
Nr telefonu: 75 77 87 353
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27