Data ważności ogłoszenia: 24 października 2024 (czwartek)

Kucharz/intendent - Frydrychowice, małopolskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Żłobek Misiowy Zakątek we Frydrychowicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Numer oferty: StPr/24/1321

Miejsce pracy: Widokowa 49, 34-108 Frydrychowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków według ustalonego jadłospisu. Opracowanie jadłospisu dostosowanego do wieku dziecka. Sporządzanie codzienne raportów. Utrzymywanie w czystości naczyń, sprzętu i urządzeń kuchennych. Prowadzenie stosownej dokumentacji.
Umowa o pracę na zastępstwo do 31.12.2024 r. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-16:00 (godziny pracy do ustalenia) w wymiarze 3/4 etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 33 879 57 22.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 225 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + dodatek motywacyjny + premie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe mile widzane gastronomiczne, umiejętność wykonywania czynności na powierzonym stanowisku, sumienność, punktualność, umiejętność samodzielnego organizowania pracy, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku kucharza, znajomość obsługi komputera, aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

NIP: 5512615144
REGON: 122560256
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka dzienna nad dziećmi
Adres: Widokowa 49, 34-108 Frydrychowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Bliźniak
Nr telefonu: 338795722
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być Skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27