Data ważności ogłoszenia: 03 października 2024 (czwartek)

Stolarz - Górki Małe, łódzkie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracodawca: COLOURSQUARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W KRAKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0779

Miejsce pracy: Dworska 18, 95-080 Górki Małe, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Praca na stolarni.
Wykonywanie i montaż różnych elementów drewnianych.
Z uwagi na specyfikę wykonywania zleceń, istnieje prawdopodobieństwo, że zleceniobiorca będzie kończył czynności związane z wykonaniem zlecenia w godzinach nocnych (23:00/00:00).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenie : godzinowy - 28.10 zł brutto
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • dobra kondycja fizyczna
  • praca na stolarni
  • znajomość maszyn i urządzeń w stolarstwie

NIP: 6793276584
REGON: 52455473800015
Adres: Kalwaryjska 69/9, 30-504 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Pasternak
Nr telefonu: 787092146
E-mail: kancelaria@ptokarski.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27