Data ważności ogłoszenia: 23 października 2024 (środa)

Opiekun - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Gdyni
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1399

Miejsce pracy: Pawia 31, 81-078 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych mieszkańców (karmienie, dbałość o higienę osobistą mieszkańca i jego otoczenia)
- współudział w podtrzymywaniu kondycji psychofizycznej mieszkańca
- zaspokajanie niezbędnych potrzeb bytowych mieszkańców
- stałe uczestnictwo we wszystkich formach aktywności mieszkańców
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 01.04.2026
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, dyplom w zawodzie opiekuna lub w trakcie nauki oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia jej. Praca w systemie zmianowym według ustalonego grafiku w godzinach 07:00-19:00 19:00-07:00

NIP: 5861212396
REGON: 190008899
Adres: Pawia 31, 81-078 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Ulatowska
Nr telefonu: 58 622 06 24
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - cv
- świadectwo ukończenia szkoły
- dyplomy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-12