Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Stolarz (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: PRACOWNIA WYSTROJU WNĘTRZ "ART DECO-R" Tomasz Barszcz

Numer oferty: StPr/24/3413

Miejsce pracy: Św. Trójcy 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: stolarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie, chęć do nauki - pracodawca zapewnia przyuczenie. Praca w Tarnowie w godz. 7:00-15:00. Zakres obowiązków: klejenie, struganie, szlifowanie drewna; wynagrodzenie od 1800 zł netto (ok. 2583 zł brutto) - do uzgodnienia. Kontakt: PRACOWNIA WYSTROJU WNĘTRZ "ART DECO-R" Tomasz Barszcz, 33-100 Tarnów, ul. Św. Trójcy 3, wcześniejszy kontakt tel.: 14 626 81 46, 602 335 77 w godz. 7:00-15:00, e-mail: tomaszbarszcz@neostrada.pl

NIP: 8731804355
REGON: 852509310
Adres: Św. Trójcy 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Barszcz
Nr telefonu: 602 335 777
E-mail: tomaszschody@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-12