Data ważności ogłoszenia: 21 października 2024 (poniedziałek)

Pomoc pedagogiczna/prowadzący zajęcia rozwijające kreatywność - Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Pracodawca: Fundacja FRUCTUS

Numer oferty: StPr/24/0546

Miejsce pracy: Kopernika 2C, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych im w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji oraz wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne. Zajęcia mają charakter otwarty i w miarę potrzeb mogą być wzbogacone o nowe treści edukacyjne, formy i metody pracy w czterech działach tematycznych: plastyka, muzyka, technika, rozwijanie zainteresowań.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN
Zawód: pozostali nauczyciele pracujący z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Empatia, cierpliwość, kreatywność

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca z dziećmi bądź niepełnosprawnymi

NIP: 7422249903
REGON: 36090524500000
Adres: MICHAŁA KAJKI 6/3, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Wiśniewska
Nr telefonu: 787 345 971
E-mail: fundacjafructus@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-12