Data ważności ogłoszenia: 02 października 2024 (środa)

Native speaker języka hiszpańskiego - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: 7 ISLAS NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH SERGIO RODRIGUEZ LUQUE
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/1174

Miejsce pracy: Ul. Mickiewicza 17/6, 10-508 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęcia z jezyka hiszpańskiego i nauka kultury latynoskiej.
3/4 godziny lekcyjne tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 16.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Data zakończenia: 31.10.2026
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa.
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie wyższe, ale nie jest ono obowiązkowe, gdyż do prowadzenia zajęć konwersacyjnych potrzebny jest native speaker.
Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

NIP: 7432014047
REGON: 281336736
Adres: Leśna 20/16, 10-173 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sergio Rodriguez Luque
Nr telefonu: 508662072
E-mail: srguezluq@hotmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-12