Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Zastępca głównego księgowego - Zamość, lubelskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Pracodawca: Zamośćdis Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość i finanse

Numer oferty: StPr/24/2231

Miejsce pracy: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw z zakresu rachunkowości.
Comiesięczna analiza płynności finansowej na rachunkach bankowych,
Raportowanie głównemu księgowemu wykonania planu przychodów, kosztów, dochodów oraz wydatków.
Udział w procesach związanych z zamykaniem miesiąca ( w tym sporządzanie i analiza zestawienia obrotów i sald + weryfikacja z dowodami finansowo-księgowymi).
Sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie raportów i analiz.
Sporządzanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych , deklaracji, JPK oraz zeznań podatkowych w zakresie VAT,CIT.
Monitoring terminowego fakturowania.
Mmonitoring bieżącego regulowania zobowiązań oraz spływu należności,
udział w procesie sporządzania sprawozdania finansowego oraz badania sprawozdania finansowego.
Wsparcie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji zawodowych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw statystyki, finansów i ubezpieczeń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość i finanse
Uprawnienia:
  • komunikatywność
  • osoba dokładna
  • zaangażowanie
  • znajomość przepisów podatkowych, zasad księgowania
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość przepisów kadrowych
  • znajomość księgowości i rachunkowości

Wymagania pożądane

  • znajomość prawa handlowego i gospodarczego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych. Doświadczenie na stanowisku księgowej min. 2 lata.
Praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania przepisów podatkowych (CIT i VAT).

NIP: 9222974339
REGON: 060445273
Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 84 677 26 39
E-mail: biuro@zamosc.leclerc
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy składać w biurze obsługi klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-12