Data ważności ogłoszenia: 03 października 2024 (czwartek)

Grafik komputerowy - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: Copy-net

Numer oferty: StPr/24/2254

Miejsce pracy: Al. Solidarności 9, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: według stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy dtp
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- Portfolio,
- Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel DRAW i grafiki wektorowej,
- Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale,
- Znajomość zasad kompozycji graficznej oraz aktualnych trendów w projektowaniu,
- Samodzielność oraz własna inicjatywa,
- Terminowość i doskonała organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie projektów graficznych, tworzenie logotypów, odwzorowywanie grafiki, projektowanie i tworzeniem treści marketingowych, grafik i materiałów wizualnych dla różnych mediów, w tym druku, odpowiedzialność za jakość projektów, współpraca z pozostałymi działami firmy, przygotowywanie plików do druku oraz sprawdzanie poprawności technicznej materiałów graficznych
Oferujemy:
Możliwość rozwoju, ciekawą pracę w przyjaznym zespole, pracę stacjonarną w naszym biurze pełnym wymiarze czasu pracy, realny wpływ na rozwój firmy i produktów, możliwości dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

NIP: 6572325539
REGON: 291172617
Krótki opis działalności gospodarczej: POLIGRAFIA
Adres: Al. Solidarności 9, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
E-mail: wiklo@copynet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - Kontakt na adres e-mail: wiklo@copynet.pl

opublikowano: 2024-09-12