Data ważności ogłoszenia: 27 września 2024 (piątek)

Specjalista ds. sprzedaży - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: Zakład Aktywności Zawodowej

Numer oferty: StPr/24/2258

Miejsce pracy: Olszewskiego 21, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Opis stanowiska pracy;Zakres obowiązków: Regularna obsługa klientów.Przyjmowanie i ewidencja zamówień.Wprowadzanie działań usprawniających sprzedaż - przygotowanie materiałów, wdrażanie i koordynacja działań promocyjnych.Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji.Identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów.Prezentacja i wprowadzanie nowych produktów na rynek
Współpraca z zespołem.Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta. Promowanie firmy m. in. na targach branżowych, wystawach.Dystrybucja produktów pojazdem kat. B do klientów.
Wymagania;Doświadczenie w sprzedaży. Nastawienie na budowanie trwałych relacji z klientami.Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
Rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.Nastawienie na rozwój kompetencji sprzedażowych.Dobra znajomość pakietu MS Office. Prawo jazdy kat. B
Mile widziane; Umiejętności związane z marketingiem.

NIP: 9591952262
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność gastronomiczna
Adres: Olszewskiego 21, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 728863778
E-mail: zaz@gramyztoba.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt wskazany tel 728863778 lub email; zaz@gramyztoba.pl

opublikowano: 2024-09-12