Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Młodszy referent ds. księgowości - Polkowice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/1574

Miejsce pracy: Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie rejestru zewnetrznbych dokumentów księgowych w szczególności wprowadzanie i prowadzenie obiegu tych dokumentów, w tym kontrola formalna i rachunkowa. Ewidencja środków trwałych, w tym niskocennych, wyposażenia oraz innych składników majątkowych, również pozabilansowych. Czynny udział w współpraca przy rozliczaniu inwestycji. Obrót magazynowy, w zakresie kontroli iedidencji księgowej dokumentów magazynowych. Prowadzednie wszelkich spraw z zakresu ubezpieczeń Spółki, w szczególności prowadzenie ewidencji polis, kontrola ich ciągłości, zgłaszanie i prowadzenie szkód. Operacje bankowe, w szczególności ewidencja księgowa wyciągów bankowych, przygotowywanie przelewów. Prowadzenie wszelkich spraw w zakresie rozrachunków należności i zobowiązań, w tym windykacja, potwierdzenia sald, korespondencja. Prowadzenie wszelkich spraw z zakresu podatków kolanych, w tym ewidencja, rozliczenia, korespondencja. Księgowanie i rozliczanie operacji z zakresu rozliczeń miedzyokresowych, opłat środowiskowych, funduszu rekultywacji. Uzgadnianie ewidencji ksiąg pomocniczych w ww. zakresie z kontami księgi głównej. CZynny udział w inwentaryzaji składników majątkowych Spółki, w tym podejmowanie stałych działań weryfikacyjnych i kontrolnych w zakresie majątkowych Spółki. Udział przy tworzeniu plany finasowego, sporządzenie różnych analiz i zestawień finasowych. Sprawozdawczość GUS ww. zakresie. Współpraca z Działami/ Zakładami spółki oraz podmiotami zewnętrznymi w ww. zakresie. Zastępstwo na stanowisku ds. ksiegowości. Wynowywanie innych zadań na polecenie bezpśredniego przełożonego lub Zarządu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy biur informacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagany rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Obsługa komputera, w tym biegła znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, dokładność, teminowość, uczciwość
Wiedza z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, w tym podatków lokalnych, pozostałych regulującxych sprawy wymienione w zakresie obowiązków.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Legnicka 15, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Nadolska
Nr telefonu: 767465280
E-mail: magda.nadolska@pup.polkowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, podanie

opublikowano: 2024-09-12