Data ważności ogłoszenia: 20 września 2024 (piątek)

Sprzątaczka - Świebodzin, lubuskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracodawca: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚWIEBODZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0443

Miejsce pracy: Wolności 14, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Utrzymywanie bieżącej czystości w pomieszczniach budynków administracyjnych Ośrodka oraz w Placówce Wsporcia Dziennego.
2. Kwartalne gruntowne sprzątanie pomieszczeń (z myciem okien i drzwi).
3. Doprowadzenie do stanu czystości pomieszczeń po remontach.
4. Utrzymywanie w czystości wejść do budynku Ośrodka.
5. Pranie i prasowanie odzieży roboczej, firan itp.
6. Rzetelne prowadzenie dokumentacji wymaganej na danym stanowisku pracy.
7. Oszczędne gospodarowanie środkami czystościowymi, wodą i prądem.
8. Zgłaszanie przełożonemu zniszczeń i usterek powstałych na wyznaczonym odcinku pracy.
9. Pomoc w pracach porządkowych przy utrzymaniu zieleni wokół budynku
10. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
1. Obywatelstwo polskie.
2. Pełna zdolność do czynności prawnych.
3. Odpowiednie kwalifikacje zawodowe: minimum wykształcenie podstawowe.
4. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umuślne przestępstwo skarbowe.
5. Nieposzlakowana opinia.
6. Orzeczenie o niepełnosprawności.

NIP: 9271733742
REGON: 971281174
Adres: Wolności 14, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Filińska
Nr telefonu: 684750821
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-12