Data ważności ogłoszenia: 20 września 2024 (piątek)

Specjalista - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-09-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1279

Miejsce pracy: Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wyszukiwanie i rozpowszechnianie informacji o projektach finansowanych ze źródeł zewnętrznych, np. z Unii Europejskiej, oraz w ramach sieci i inicjatyw międzynarodowych, np. Horyzont, POWER, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, European Research Council, Granty Wyszehradzkie, itp. organizowanie szkoleń, warsztatów oraz spotkań informacyjnych dla pracowników, doktorantów i studentów UJD oraz udzielanie indywidualnych porad w zakresie pozyskiwania środków, przygotowywania wniosków i realizacji projektów, współpraca z wnioskodawcą i wsparcie w przygotowywaniu wniosku aplikacyjnego dla projektu, w tym: w zakresie zgodności z regulaminem konkursu, w przygotowywaniu części formalnej wniosku, przy określeniu kwalifikowalności wydatków, wsparcie i współpraca z kierownikiem projektu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwane wymagania:
a) wykształcenie wyższe magisterskie,
b) minimum 4-letni staż pracy,
c) biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potwierdzona certyfikatem,
d) znajomość programów Word, Excel oraz obsługi urządzeń biurowych,
e) doświadczenie w realizacji zadań określonych dla proponowanego stanowiska,
f) umiejętności organizacyjne, terminowość, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego wyszukiwania informacji.

NIP: 5730116775
REGON: 000001494
Adres: Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: me.marczak@ujd.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
a) życiorys (CV)
b) list motywacyjny
c) kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów)
d) kwestionariusz osobowy
e) kserokopie dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
f) oświadczenie o stanie zdrowia i niekaralności
4. Wymagane dokumenty należy składać na adres e-mail: me.marczak@ujd.edu.pl lub w Kancelarii Ogólnej: ul. Waszyngtona 4/8, pok. 32 z dopiskiem Oferta pracy w terminie do 20 września 2024 r.
Wymagane dokumenty: życiorys CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), list motywacyjny powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, ul. Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-12