Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Pomocnik opiekuna medycznego/sprzątaczka - Teresin, łódzkie

Data dodania: 2024-09-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracodawca: MAGNOLIA RODZINNY DOM POMOCY LUCYNA KUKULSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1003

Miejsce pracy: 97-403 Teresin 1B, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku w pokojach, łazienkach; pomoc opiekunowi w codziennych czynnościach pielęgnacyjno-opiekuńczych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w systemie tj. 2 dni pracy po 12 godz. / 2 dni wolne w przedziale godz. 7-19
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

NIP: 9590169703
REGON: 290877876
Adres: 97-403 Teresin 1B, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Kukulska
Nr telefonu: 500072042
E-mail: magnolia2019@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: poniedziałek-piątek, Godziny : 8-17

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-12