Data ważności ogłoszenia: 01 października 2024 (wtorek)

Starszy menedżer ds. operacji bankowości transakcyjnej - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-11
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: CITIBANK EUROPE PLC (PUBLICZNA SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1173

Miejsce pracy: Piłsudskiego 36, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zapewnienie, aby transakcje były przetwarzane dokładnie i na czas we współpracy z zespołem transakcji. Zarządzanie codziennymi operacjami większej jednostki, składającej się z wielu zespołów wykonujących powiązane zadania. Przyczynianie się do realizacji celów całej funkcji serwisów transakcyjnych. Odpowiednie ocenianie ryzyka podczas podejmowania decyzji biznesowych, wykazując szczególną troskę o reputację firmy, jej klientów i aktywa. Stosowanie rozsądnej oceny etycznej dotyczącej zachowania osobistego, postępowania i praktyk biznesowych oraz eskalowanie, zarządzanie i zgłaszanie problemów z kontrolą w sposób przejrzysty, a także skuteczne nadzorowanie działania innych osób. Nadzorowanie codziennych operacji dla wielu zespołów i kilku kierowników jednostek.
Godziny pracy: 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 16 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw finansowych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • MS Excel, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość j. angielskiego wraz ze słownictwem branżowym; Praca wyłącznie w j. angielskim
Min. 9 lat doświadczenia w pracy w obszarze finansowym i w zarządzaniu, w tym doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim; doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym; wykształcenie wyższe w zakresie prawa papierów wartościowych/ zarządzania / finansów.

NIP: 1080001260
REGON: 140225259
Adres: Prosta 36, 00-838 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Dziedzina
Nr telefonu: 797 791 890
E-mail: joanna.dziedzina@pl.ey.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-12