Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Mechanik - Stargard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Pracodawca: SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN,RAFAŁ PANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0773

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy, diagnozowanie przyczyny awarii maszyny lub urządzenia przemysłowego, demontowanie zespołów lub podzespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych, selekcjonowanie części uszkodzonego zespołu lub podzespołu maszyny, urządzenia, naprawianie maszyn poprzez regulowanie, wymianę lub dorobienie części, montowanie podzespołów lub zespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych po naprawie, wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń, wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń, sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń przemysłowych; praca w godzinach od 07:00 do 15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 8542264030
REGON: 320121010
Krótki opis działalności gospodarczej: Naprawa i konserwacja maszyn
Adres: Przemysłowa 4, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 512 321 144
E-mail: scanwir@poczta.fm
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : od 08:00 do 15:00

opublikowano: 2024-09-02
ostatnia zmiana: 2024-09-27