Data ważności ogłoszenia: 20 września 2024 (piątek)

Mechanik maszyn rolniczych - Czarlin, pomorskie

Data dodania: 2024-08-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: AMATECH Poznański Jarosław

Numer oferty: StPr/24/0934

Miejsce pracy: Klonowa 16, 83-110 Czarlin, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa i weryfikacja maszyn rolniczych
Wynagrodzenieod od 5300 zł brutto/m-c - do uzgodnienia z Pracodawcą

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 605-907-306 lub
przesłanie aplikacji na adres e-mail: b.poznanska@amatech.com.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn rolniczych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Mechanik maszyn rolniczych
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość maszyn rolniczych

NIP: 5921948825
REGON: 220515900
Krótki opis działalności gospodarczej: www.amatech.com.pl
Firma zajmuje sie sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych i budowlanych oraz sprzedażą części zamiennych. Ponad to świadczy usługi serwisowe z zakresu naprawy maszyn.
Adres: Klonowa 16, 83-110 Czarlin, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Poznańska
Nr telefonu: 605-907-306
E-mail: b.poznanska@amatech.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

opublikowano: 2024-08-19
ostatnia zmiana: 2024-09-12