Data ważności ogłoszenia: 16 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik socjalny - Zabór, lubuskie

Data dodania: 2024-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej w Zaborze
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/1034

Miejsce pracy: Lipowa 15, 66-003 Zabór, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych w rodzinach ubiegających się o przyznanie świadczeń z pomocy społecznej oraz na zlecenie innych instytucji uprawnionych. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Rozpoznawanie, ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej. Świadczenie pracy socjalnej w środowiskach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4800 zł brutto, umowa o pracę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne pracownik socjalny lub pedagog pracy socjalnej lub zgodne z art. 116 ust. 1 USTAWY O POMOCY SPOŁECZNEJ. Umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów prawa z zakresu ustaw: o pomocy społecznej, kodeksu postępowania administracyjnego, o ochronie zdrowia psychicznego, o przeciwdziałaniu przemocy, o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, innych ustaw i rozporządzeń związanych z realizacją zadań pomocy społecznej. Umiejętność prowadzenia pracy socjalnej z klientem. Umiejętność pracy w oparciu o zasady etyki zawodowej.

NIP: 9730715526
REGON: 977927683
Adres: Lipowa 15, 66-003 Zabór, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Salewicz-Woźniak
Nr telefonu: 68 3218305
E-mail: ops@gminazabor.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-08-08
ostatnia zmiana: 2024-09-12