Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Rejestratorka medyczna/rejestrator medyczny - Karczew, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pracodawca: OŚRODEK READAPTACYJNO-REHABILITACYJNY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0572

Miejsce pracy: Anielin 2, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa sekretariatu (pisma wychodzące, poczta elektroniczna),
- Osobista i telefoniczna obsługa Pacjenta
- Rejestracja pacjentów w systemie
- Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,
- Przygotowanie i wydawanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- Obsługa komputera w programie MS Office, Eurosoft
- Obsługa urządzeń biurowych
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym,
Godziny pracy 8:00 - 20:00, tryb pracy zmianowy 12h.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 01.06.2027
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: rejestratorka medyczna
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • A/B) umiejętnośc obsługi biura i sekretariatu
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Oferujemy: Wynagrodzenie zgodne z (Dz. U. z 2023 r. poz. 2281), stabilne warunki zatrudnienia,
dodatkowo:
Dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego (powyżej 5 lat stażu pracy)
Nagrody jubileuszowe
Dodatkowe wynagrodzenie (13)
Pakiet socjalny (dopłaty do wypoczynku pracownika, dodatek na święta).

NIP: 1230479432
REGON: 002004485
Adres: Anielin 2, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Konrad Celiński
Nr telefonu: 227791043 w 115
E-mail: kadry@orr.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-07-31
ostatnia zmiana: 2024-08-16