Data ważności ogłoszenia: 28 października 2024 (poniedziałek)

Kierowca kat. c+e (transport międzynarodowy) - Szprotawa, lubuskie

Data dodania: 2024-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Pracodawca: "RAT-TRANS" SPÓŁKA JAWNA JÓZEF I RADOSŁAW RATUSZNY , EDYTA RATUSZNA

Numer oferty: StPr/24/0526

Miejsce pracy: SOBIESKIEGO 51/11, 67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem powyżej 7,5 t, załadunek, rozładunek na trasach międzynarodowych na terenie UE (SK, HU, D, PL, NL, B, CZ).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 30.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kategorii CE
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe
  • brak lub niepełne podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
  • gimnazjalne
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Aktualne prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95, mile widziane doświadczenie.

NIP: 9241485392
REGON: 970643190
Krótki opis działalności gospodarczej: Transport międzynarodowy
Adres: SOBIESKIEGO 51/11, 67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łukasz Szymczak
Nr telefonu: 601 585 853
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

opublikowano: 2024-07-29
ostatnia zmiana: 2024-09-12