Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik socjalny - Bulowice, małopolskie

Data dodania: 2024-07-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów

Numer oferty: StPr/ALHA/24/0841

Miejsce pracy: Błogosławionej Faustyny 4, 32-652 Bulowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji (teczek socjalnych) mieszkańców DPS, naliczanie opłat za pobyt w DPS, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych. Załatwianie wszelkich spraw mieszkańców DPS w urzędach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 210 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe praca socjalna lub posiadanie tyt. zawodowego pracownika socjalnego. Mile widzane doświadczenie w zawodzie.

NIP: 5491025198
REGON: 04011028100056
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla mężczyzn
Adres: Błogosławionej Faustyny 4, 32-652 Bulowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maria Chwałek
Nr telefonu: 338436050 w. 32
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV/ kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-07-24
ostatnia zmiana: 2024-09-06