Konsultant ds. ciągłego doskonalenia procesów - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/3938

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełnienie funkcji regionalnego konsultanta ds. doskonałości operacyjnej Global Business Services (GBS) – CI, zapewniając fachowe doradztwo w zakresie Lean i Six Sigma.
Wspieranie inicjatywy standaryzacji procesów mające na celu zwiększenie efektywności, wydajności i wnikliwości. Wspieranie kultury ciągłego doskonalenia w celu przyjęcia podejścia CI do pracowników i „nowego sposobu pracy” w regionalnej organizacji GBS poprzez zapewnienie eksperckich wskazówek dotyczących systemów zarządzania (zarządzanie wizualne, praca standardowa, praca standardowa lidera), problem 4 kroków rozwiązywanie problemów (PDCA) i realizacja projektów DMAIC. Prowadzenie programu szkoleniowego CI Foundation (Lean i Six Sigma) oraz ułatwianie zespołom operacyjnym realizacji programu certyfikacji Lean Six Sigma.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 01.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 15 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • SIX SIGMA - Poziom Green Belt

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w środowisku GBS. Umiejętności analityczne z wykazaną umiejętnością analizowania procesów biznesowych i przepływów pracy. Silna dyscyplina w zakresie analizowania i projektowania kompleksowych procesów biznesowych. Umiejętność pracy w organizacji przy minimalnym nadzorze. Znajomość Power BI oraz Celonis. Wymagane wykształcenie wyższe finansowe.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a

ostatnia zmiana: 2024-07-05