Dyrektor ds. technicznych - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0956

Miejsce pracy: Młyńska 110, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie i koordynacja całokształu zagadnień technicznych Spółki, odpowiadanie za sprawność działania pionu technicznego w ramach zadań ustalonych przez bezpośredniego przełożonego. Odpowiedzialność za całokształt spraw zwiążanych z gospodarką środkami transportu oraz eksplotacją sprzętu, gospodarką materiałową i zaopatrzeniem, eksploatacją i rozojem sieci wodno-kanalizacyjnej wraz z oczyszczalnią ścieków, uzgadnianiem dokumentacji , realizacją remontów i inwestycji. Nadzór, kontrola i koordynacja prawidłowego funkcjonowania i pracy podległych wydziałów.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodenia, możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji. Nienormowany czas pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętnej, zaadresowanj kopercie z napisem "Konkurs na stanowisko Dyrektora ds. technicznych" w Sekretariacie Wadowickiego Przedsięborstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Wadowicach w dni robocze od godziny 6:00 do godziny 13:00 lub przesłać pocztą na adres: Wadowickie Przedsięborstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Wadowicach ul. Młyńska 110, 34-100 Wadowice. Termin składnia ofert - do dnia 10.07.2024 roku do godziny 13:00. Szczegółowy zakres obowiązków oraz klauzule i oświadczenia o zpoznaiu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych do pobrania: https://www.wpwik.com/wp-content/uploads/2024/07/oferta-dyrektor.pdf
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor techniczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe; posiadanie wiedzy i wykształcenia w zakresie zaopatrzenia w wodę, usuwania i unieszkodliwiania ścieków oraz metod analitycznej oceny jakości wody i ścieków; posiadanie obywatelstwa polskiego; korzystanie z pełni praw publicznych; pełna zdolność do czynności prawnych; niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skrbowe; nieposzlakowana opinia; co najmniej 10-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym, rozumianym jako prezes spółki prawa handlowego, dyrektor zakładu, kierownik zakładu budżetowego lub kierownik jednostki budżetowej , których przedmiotem działalności było zbiorowe zaopatrzenie w wodę oraz zbiorowe odprowadzenie ścieków - warunek konieczny; doświadczenie w zarządzaniu, realizacji inwestycji - projektów związanych z budową stacji uzdatniania wody, sieci wod-kan. z uwzględnieniem funduszy eropejskich i krajowych, w tym kierowanie Jednostką Realizującą Projekt; zmysł techniczny i umiejętności analizowania projektów technicznych; znajomość regulacji prawnych z zakresu: ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawa wodnego, prawa budowlanego, podstawy kodeksu postępowania administracyjnego, prawa zamówień publicznych, dyspozycyjność i gotowość do wykonywania swoich obowiązków poza regulaminowym czasem pracy w szczególności w sytuacjach awaryjnych i kryzysowych; prawo jazdy kategorii B; Wymagania dodatkowe: przedsiębiorczość, samodzielność, gotowość do wyjazdów służbowych; znajomość rynku budowlnego, trendów rynkowych, cenowych, dostawców; umiejętność organizacji pracy oraz zadządzania zespołem.

NIP: 5512178100
REGON: 357017001
Adres: Młyńska 110, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Galas
Nr telefonu: 608 443 618
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, doświdczenie zawodowe, dodatkowe uprawnienia oraz ewentualne kursy i szkolenia, własnoręczne podpisane: oświadczenie kandydata o posiadaniu zdolności do czynności do czynności prawnych i korzytsania z pełni praw publicznych; oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ściagane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzenie danych osobowych (RODO) w cleu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

ostatnia zmiana: 2024-07-05