Automatyk r8/1615-843/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-07-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: GEBERIT PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1615

Miejsce pracy: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: W GEBERIT BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA
- Prowadzenie projektów rozwojowych w zakresie automatyki i robotyki.
- Programowanie oraz nadzór nad istniejącymi aplikacjami PLC, tworzenie projektów układów sterownia z wykorzystaniem sterowników PLC.
- Zapewnienie wsparcia technicznego przy projektach realizowanych w zakładzie.
- Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie.
- Współpraca z działem rozwoju oraz działami produkcyjnymi w celu prawidłowego sterowania urządzeniami.
- Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń.
- Usprawnienia i optymalizacja pracy systemów automatyki.
- Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn od strony sterowania, kontroli i automatyki, kontrola układów bezpieczeństwa.
- Programowanie oraz serwis robotów produkcyjnych.
- Realizacja procesów napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną.
- Uruchamianie i doskonalenie systemów sterowania.
- Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.07.2024
Data zakończenia: 27.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Bogaty pakiet świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, posiłki, karty paliwowe, karty kultura, sport i rekreacja, integracja.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: automatyk*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Automatyk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie inżynierskie o profilu elektronika, automatyka, mechatronika lub elektryka; doświadczeniem na podobnym stanowisku; znajomość systemów sterowania i wizualizacji maszyn, urządzeń oraz programowania sterowników PLC, HMI- SIEMENS; znajomość i umiejętność konfiguracji oraz diagnostyki układów napędowych i sieci przemysłowych; doświadczenie w serwisowaniu robotów przemysłowych (mile widziana znajomość robotów Yaskawa i Kawasaki); umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz znajomość programów CAD; mile widziane uprawnienia SEP E i D; dobra znajomość języka angielskiego; dyspozycyjność

NIP: 7772751164
REGON: 634551284
Adres: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna
Nr telefonu: 54 231-79-16
E-mail: rekrutacja.wloclawek@geberit.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres:
rekrutacja.wloclawek@geberit.com lub kontakt telefoniczny:
54 231-79-16
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny

ostatnia zmiana: 2024-07-04