Psycholog - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-07-01
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Przedszkole nr 32
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/6057

Miejsce pracy: Świętojańska 26, 80-840 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Działania indywidualne, w małych grupach i z zespołem - wspierające rozwój emocjonalny dzieci w wieku przedszkolnym. Wspieranie rodziców i nauczycieli. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-13 (do uzgodnienia).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.45
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 960 do 2 366 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: przygotowanie pedagogiczne, socjoterapia lub terapia rodzin, wysoka kultura osobista, zdolność do empatii, cierpliwość i wyrozumiałość.

NIP: 5832104793
Adres: Świętojańska 26, 80-840 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 510 954 419
E-mail: sekretariat@p32.edu.gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-03