Kierownik działu administracyjno-gospodarczego k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-06-28
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: zarządzanie
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/07579

Miejsce pracy: Nowowiejska 37A, 02-010 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Właściwe zabezpieczenie majątku szkoły i utrzymanie go w należytym stanie.
2. Prowadzenie archiwum w zakresie dokumentacji gospodarczej
3. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wyposażenia szkoły księgi inwentarzowe - uzgadniane ze stanem na koniec roku kalendarzowego z księgowością.
4. Prowadzenie magazynu i dokumentacji z nim związanym oraz sporządzanie kwartalnych stanów magazynowych.
5. Zakup pomocy naukowych, środków czystości, mebli i innych niezbędnych materiałów.
6. Czuwanie nad realizacją prowadzonych prac remontowych oraz napraw i konserwacji sprzętu i pomocy naukowych.
7. Nadzór nad rzetelnością wykonywania obowiązków obsługi.
8. Nadzór nad przygotowaniem pomieszczeń szkolnych na egzaminy wstępne, matury, egzaminy gimnazjalne i inne imprezy okolicznościowe.
9. Nadzorowanie czystości szkoły i otoczenia wokół budynku oraz stanu technicznego budynku.
10. Organizowanie spotkań komisji likwidacyjnej zniszczonego inwentarza szkolnego.
11. Dopilnowanie oznakowania sprzętu i pomocy naukowych i ujęcie ich w ewidencji inwentarzowej i materiałowej przed oddaniem ich do eksploatacji i użytkowania.
12. Prowadzenie książki obiektu budowlanego.
13. Prowadzenie kartotek wydanego sprzętu i odzieży ochronnej.
14. Dopilnowanie prawidłowego oznakowania dróg ewakuacyjnych w budynku XIV LO im. S. Staszica.
15. Pełnienie dyżurów w czasie planowanych zebrań i uroczystości szkolnych organizowanych w szkole w godzinach popołudniowych.
16. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp i ppoż przez pracowników.
17. Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. 18. Wykonuje inne, doraźne polecenia dyrekcji Zespołu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 907 PLN
Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo premia 20% od wynagrodzenia zasadniczego + dodatek stażowy w zależności od liczby lat pracy ( od 5 do 20%)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu administracyjno-gospodarczego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierownik działu administracyjno-gospodarczego (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: zarządzanie
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: wyższe, zarządzanie, obsługa komputera, Excel, Word, 5 lat doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Miejsce pracy: Nowowiejska 37A (Ochota).
Do wynagrodzenia dodatkowo premia 20% od wynagrodzenia zasadniczego + dodatek stażowy w zależności od liczby lat pracy ( od 5 do 20%)
Godziny pracy: 7.30-15.30, 8.00-16.00.
Zgłoszenia: szkola@staszic.waw.pl

NIP: 5261049551
REGON: 015765320
Adres: Nowowiejska 37A, 02-010 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: szkola@staszic.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28