Zastępca lidera zmiany - Bukowice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Pracodawca: GWP-GOOD WORK PEOPLE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0212

Miejsce pracy: 56-120 Bukowice 39, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem i nadzór nad organizacją pracy
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• Możliwość udziału w projektach prowadzonych w Zakładzie
• Ciągłe doskonalenie poprzez poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do
podnoszenia efektywności pracy oraz redukcji kosztów wytwarzania i zmniejszania ilości odpadów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mistrz produkcji w przemyśle chemicznym
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania relacji w zespole.
[Umiejętność 1] : Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Praktyczną znajomość zagadnień Lean Manufacturing ( 5S, Kaizen, SMED itp.).
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

NIP: 6922523979
REGON: 386313056
Nr KRAZ: 0000846244
Adres: Sowia 5/19, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: TETIANA LOMONOSOVA
Nr telefonu: 888578502
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-28