Pracownik produkcji - Siemianowice Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-06-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracodawca: PACCOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0479

Miejsce pracy: Budowlana 6, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej. Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu. Docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych. Praca w systemie 4 - brygadowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz 22.00-6.00. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, umiejętności manualne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, gotowośc do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, zaangażowanie.
Dodatkowe informacje:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę, premia za brak absencji, pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport lub Ok System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki Mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa), owocowa środa, darmowa kawa i herbata, prywatna opieka medyczna (Medicover), pracowniczy program emerytalny (PPE), praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy zespołowej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, umiejętności manualne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, gotowośc do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, zaangażowanie.

NIP: 5490022619
REGON: 07044291800000
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Adres www: www.paccor.com
Adres: Budowlana 6, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Widera
Nr telefonu: 695 021 625
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - giełda pracy 05.07.2024 r. godz. 10.00 , Termin: giełda pracy 05.07.2024 r. , Godziny : 10.00

ostatnia zmiana: 2024-06-28