Inpektor-starszy inspektor - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-06-28
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: STRAŻ MIEJSKA W GDAŃSKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/6003

Miejsce pracy: Elbląska 54/60, 80-724 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie wszystkich spraw kadrowych oraz dokumentacji kadrowej, Sporządzanie dokumentacji i obsługa systemów informatycznych prowadzonych w kadrach, w tym Systemu Wspomagania Straży Miejskiej, programu kadrowo-płacowego Symfonia ERP Kadry i Płace, programu ZUS Płatnik i ZUS PUE oraz Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD). Odpowiedzialność za całość dokumentacji prowadzonej w kadrach. Weryfikacja dokumentacji dotyczącej ewidencji, planowania i rozliczania czasu pracy przygotowanej w komórkach organizacyjnych Straży Miejskiej. Kontrola dyscypliny pracy, bieżące wsparcie merytoryczne dla kierowników komórek organizacyjnych i pracowników. Sporządzanie dokumentów, zaświadczeń, odpowiedzi na korespondencję dotyczącą spraw kadrowych. Sporządzanie wniosków o zaangażowanie środków finansowych w zakresie kadr. Udział w prowadzeniu naboru pracowników, opracowanie danych do budżetu w zakresie kadrowym dla Referatu Kadr, prowadzenie całości spraw związanych z badaniami lekarskimi i psychologicznymi pracowników, realizacja innych zadań i czynności wykonywanych w kadrach związanych z prawidłowych funkcjonowaniem kadr. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 310 do 7 788 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pierwszą umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy, po tym okresie zatrudnienia możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony. Dodatek za wieloletnią pracę (od 5 do 20% - zależnie od posiadanego stażu pracy), dodatkowe wynagrodzenie (tzw. trzynasta pensja), system nagród, nagrody jubileuszowe zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, możliwość korzystania ze świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. wczasy pod gruszą, możliwość skorzystania z karty sportowej dla pracowników FiProfit, bony prezentowe dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci), preferencyjne ubezpieczenie grupowe możliwość korzystania z siłowni.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy działów kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: co najmniej średnie lub średnie branżowe (mile widziane wykształcenie kierunkowe: administracyjne, zarządzanie zasobami Ludzkimi lub pokrewne mające związek z zakresem zadań). Staż pracy: 5 lat przy wykształceniu średnim lub 3 lata przy wykształceniu wyższym, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze kadrowej pracowników. Dobra znajomość Prawa pracy i przepisów ubezpieczeń społecznych, znajomość przepisów Kodeksu pracy oraz Ustawy o pracownikach samorządowych i pozostałych przepisów regulujących stosunek pracy, dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel), znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia ERP Kadry i Płace, znajomość programu ZUS Płatnik i ZUS PUE, znajomość programu EZD - Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją. Znajomość aktów prawnych z zakresu samorządu gminnego oraz ustawy o strażach gminnych, wiedza na temat działalności Straży Miejskiej w Gdańsku, umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli w mowie i piśmie, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność podporządkowania się szczególnej dyscyplinie służbowej, umiejętność pracy w grupie, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia, osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Mile widziany, zdany z wynikiem pozytywnym, egzamin ukończenia służby przygotowawczej pracownika samorządowego potwierdzony zaświadczeniem.

NIP: 5830010585
REGON: 190539289
Adres www: www.strazmiejska.gda.pl
Adres: Elbląska 54/60, 80-724 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: sm-rekrutacja@gdansk.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -CV,
-list motywacyjny,
-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
-oświadczenie kandydata,
-zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla kandydata,
-kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie (świadectwa/dyplomu ukończenia szkoły średniej lub wyższej),
-kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy (świadectwa pracy).
Komplet dokumentów należy złożyć w jeden z poniższych sposobów:
-pocztą na adres: Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60 z dopiskiem: Nabór nr 8/2024 na stanowisko od inspektora do starszego inspektora w Referacie Kadr (decyduje data wpływu a nie data stempla pocztowego) - do dnia 19.07.2024 r. do godz. 15:30,
-osobiście lub kurierem - w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60, oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Nabór nr 8/2024 na stanowisko od inspektora do starszego inspektora w Referacie Kadr - do dnia 19.07.2024 r. do godz. 22:00,
-poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP, z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego, na adres: /SMGDANSK/SkrytkaESP w tytule należy umie-ścić informację: Nabór nr 8/2024 na stanowisko od inspektora do starszego inspektora w Referacie Kadr - do dnia 19.07.2024 r. do godz. 23:59,
-pocztą elektroniczną na adres: sm-rekrutacja@gdansk.gda.pl, (załączając skany wymaganych do-kumentów), w tytule umieścić informację Nabór nr 8/2024 na stanowisko od inspektora do starszego inspektora w Referacie Kadr - do dnia 19.07.2022 r. do godz. 23:59,
-aplikując poprzez stronę internetową portalu pracuj.pl (załączając skany wszystkich wymaga-nych dokumentów) do dnia 19.07.2024 r. do godz. 23:59.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28